Nejnovější recenze ze sekce Krbová kamna

Blist Ambasador R s troubou red

Přidáno: 25. listopadu 2023

• Design
  • Velké topeniště
  • Velmi nekvalitní sváry
  • Netěsnost kamen kolem skla a spodní části
  • Křivě seříznutá dlažba
  • arogantní chování výrobce při řešení problémů
  • Cena vs. kvalita

Zakoupené zboží: Krbová kamna HS Flamingo Aquaflam Barma s teplovodním výměníkem 11/7.

Po montáži krbových kamen odbornou firmou jsem se pustil do testování. První zatopení v kamnech mělo bohužel katastrofální důsledek. Kamna byla špatně zkonstruována. Sváry popraskané a plechy kolem dvířek poprskané od náškvarků ze svařování. Toto mělo bohužel za následek prasknutí skla při zatopení. K tomuto incidentu se obchod postavil tak, že mi poslali nové sklo a montáž nechali na mě. To mě celkem šokovalo, jelikož jsou kamna v záruce a nevidím důvod proč si je opravovat sám, ale budiž, byl jsem rád, že jsou záležitost alespoň ochotni nějak řešit.
Sklo jsem po zhruba dvou hodinách konečně namontoval a po sundání dvířek zjistil, že svár není jen naprasklý, ale zcela odtrhnutý po celé své délce. K tomu se výrobce postavil velmi laxně, že to údajně nemá vliv na funkčnost a že se jedná o chybu jednotlivce. Víc nic, žádná omluva, ani návrh řešení...

Po dalším zatopení jsem zjistil, že si kamna přisávají velké množství vzduchu i po úplném uzavření klapky, což mělo za následek velkou spotřebu paliva. Kamna si přisávala vzduch mezi těsněním dvířek a sklem. Opět jsem obchod informoval o situaci a opět stejná odpověď. Posíláme nové těsnění a lepidlo - oprav si sám. Oprava svépomocí se naštěstí podařila a přísun vzduchu se snížil, ale bohužel spalování je stále velmi neefektivní. Kamna si přisávají vzduch odněkud kolem klapky CPV. To už zákaznický servis po mém dotazu ignoroval.

Ještě dnes nacházím na kamnech nedostatky spojené s odbytou prací a absence výstupní kontroly výrobků (humpolácky obroušené hrany z pohledové časti kamen, zalakované zbytky svařovacího drátu, křivě seříznutou dlažbu, nedoléhání dílů - v některých místech mimo o 3-4mm atd...)

Reklamační oddělení bohužel reaguje stylem - co Vám k tomu máme říci, jedná se o chybu jednotlivce atd...

Pokud by měl někdo zájem o fotografie nebo videozáznam výše zmíněného, jsem ochoten vše kdykoli zaslat a svá tvrzení tím doložit...

BLIST KONZUL LM N červená

La Nordica Isetta con cerchi Evo 4.0 černá

La Nordica Isetta con cerchi Evo 4.0 černá

Ověřený zákazník Nejlevnejsikrbovakamna.cz Duše

Přidáno: 24. listopadu 2023

(naposledy upraveno 24. listopadu 2023)

Zakoupeno v Nejlevnejsikrbovakamna.cz

• Spousta lidí u podobných kamen oceňuje možnost přikládání bočními dvířky z toho důvodu, že neuniká kouř. Kamna mám strčená do zúženého prostoru, který mi neumožňuje boční dvířka využít, takže přikládám předními prosklenými dveřmi, ale ani tak žádný kouř do místnosti neunikne. Kamna jsou super a slouží nám i jako sporák.
  • Žádnou nevýhodu nevidím.
THORMA PETRY Kerpen 2U4P hnědá

THORMA PETRY Kerpen 2U4P hnědá

Ověřený zákazník eKovovýroba.cz ája

Přidáno: 23. listopadu 2023

Zakoupeno v eKovovýroba.cz

Malá výkonná kamna, máme za léta již 3. kus, vždy poslouží skvěle, výborně spalují a vyhřívají více místností.

Kalor Greta 8 bílá

Kalor Greta 8 bílá

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. listopadu 2023

• vypadají pěkně
  • ventilátor pěkně rozfouká teplo po místnosti
  • Pokud si je připojíte sami, padá vám záruka
  • Návod neobsahuje veškeré kroky pro nastavení správného vytápění, neobsahuje návod jak regulovat dávkování a ventilátor, to se dozvíte pouze na videu na youtoube.
  • Kamna jsou vhodná pro ty, co u nich můžou stále být. Pořídila jsem je společně s wifi modulem, abych si je mohla předem zapnout, než pojedu domů.
  • Vždy se mi stane, že kamna vyhasnou, jelikož se vyfouká žhavé, nebo se zaseknou pelety.
  • Pokud kamna vypnete, probíhá dlouhé ukončování programu, které nelze přeskočit. Pokud se ale program neukončí, kamna znovu nezapnete.

představovala jsem si lepší kvalitu.Kyby vše fungovalo jak má, tak by to bylo fajn,Takto nedoporučuji.

THORMA MILANO II AT černá/nerez

THORMA MILANO II AT černá/nerez

Ověřený zákazník Nejlevnejsikrbovakamna.cz statue_one

Přidáno: 22. listopadu 2023

Zakoupeno v Nejlevnejsikrbovakamna.cz

Kamna splňují to, co od kamen očekáváme-dá se v nich topit a hřejí. Poměrně velmi rychle se rozehřívají i dřevem.
Možná je to způsobem topení, ale rychle se začoudí sklo. Budeme na tom pracovat.

Wamsler Colorado černá

Wamsler Colorado černá

Ověřený zákazník Nářadí na zahradu Lena

Přidáno: 20. listopadu 2023

Zakoupeno v Nářadí na zahradu

• Kamna jsou vhodná do menších místností.
  • Skvěle a rychle místnost vytopí.
  • Velkou výhodou jsou skleněná dvířka.

Kamna jsme kupovali na chalupu, protože nám staré Petry dosloužily. Již jsme měli s nimi měli zkušenost, a tak jsme se nemuseli dlouho rozmýšlet, a koupili druhá kamna do další místnosti.
Černá barva vypadá opravdu dobře a rádi sledujeme oheň sklem ve dvířkách. Což je i výhoda, že víte, kdy už je třeba přiložit. :-)

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ jiří

Přidáno: 20. listopadu 2023

Zakoupeno v TOPENILEVNE.CZ

Zatím jsem kamna nevyzkoušel, tak nevím jak topí, ale vypadají dobře.

Ověřený zákazník GAS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2023

Zakoupeno v GAS.cz

• top, horní vývod má lepší tah

Ověřený zákazník GAS.cz Ověřený zákazník

Thorma Flensburg II černošedá

Ověřený zákazník Nejlevnejsikrbovakamna.cz Honza

Přidáno: 18. listopadu 2023

Zakoupeno v Nejlevnejsikrbovakamna.cz

• Kamna topí a hřejí - zcela podle očekávání. Mechanicky velmi dobré provedení.
Haas+Sohn Adria mini II černá/béžová

Haas+Sohn Adria mini II černá/béžová

Ověřený zákazník Alza.cz Pavel

Přidáno: 16. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Měl jsem předchůdce Adria Mini 2 od roku 1998. Velmi spokojen. Kamna měly ocelový rošt , který vydržel bez známek opotřebení celou dobu. Větší ohniště .
Z toho důvodu jsem bez velkých rozpaků volil stejný model. Zklamání a první zkušenost .

Invicta Chatel antracit

Invicta Chatel antracit

Ověřený zákazník www.topimkrbem.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. listopadu 2023

(naposledy upraveno 14. listopadu 2023)

Zakoupeno v www.topimkrbem.cz

• Ochota prodávajícího

Zatím jsme neměli možnost vyzkoušet kamna, eshop ale vřele doporučuji. Skvělá komunikace a ochota.

HS Flamingo BALI, krémová

Kratki Koza K7 ASDP černá

Ověřený zákazník Komíny Bokra Dan

Přidáno: 10. listopadu 2023

Zakoupeno v Komíny Bokra

Mala kamna ktera ale dostatecne vyhreji dve mistnosti a to netopime ješte naplno, musim je ješte priškrtit. Vzhledově pěkná, žadne velke monstrum, předčila očekávání.

Kratki Koza K6 130 mm černá

Kratki Koza K6 130 mm černá

Ověřený zákazník Komíny Bokra Veny

Přidáno: 9. listopadu 2023

Zakoupeno v Komíny Bokra

Kamna která splňují mé požadavky ,prozatím spokojenost s produktům

Prity S3 W17 černá

Prity S3 W17 černá

Ověřený zákazník Krbarna.cz Petr z Valašska

Přidáno: 9. listopadu 2023

(naposledy upraveno 9. listopadu 2023)

Zakoupeno v Krbarna.cz

PRITTY jsem koupil jako druhý zdroj při rekonstrukci topení. Vytápím cca 130 m2 10 radiátory o výkonu 12kW. Do 20 minut po zátopu jsou všechny teplé a teplota v místnosti stoupne o cca 2°C. Za mne naprostá spokojenost, kamna doporučuji

THORMA VERONA AT bílá

THORMA VERONA AT bílá

Ověřený zákazník Ptáček e-shop Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2023

Zakoupeno v Ptáček e-shop

• dobrý poměr cena výkon
  • splňuji inzerované parametry

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25