Haas+Sohn Eboli AL II TV se smyčkou černá/tabak od 61 990 Kč - Heureka.cz

Haas+Sohn Eboli AL II TV se smyčkou černá/tabak

40 %
Krbová kamna s výměníkem Haas+Sohn  EBOLI AL II  v černém provedení s kachlovým obkladem v tabákové barvě najdou své uplatnění v novostavbách i stávající zástavbě. Kamna...
61 990 Kč
Doprava 569 Kč,Více než měsíc
Doporučená nabídka PEDDY.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (4)

Více než měsíc • 1 varianta569 Kč97 % • 4 148 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaDárekZdarma97 % • 1 873 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaZdarma95 % • 1 165 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta100 % • 267 recenzíDalší informace

Popis produktu

Krbová kamna s výměníkem Haas+Sohn  EBOLI AL II  v černém provedení s kachlovým obkladem v tabákové barvě najdou své uplatnění v novostavbách i stávající zástavbě. Kamna...

Parametry produktu

Výrobce
Druh vytápění
tuhá paliva
Vytápěcí schopnost
220 m3
Jmenovitý výkon
12 kW
Průměr kouřovodu
150 mm
Výška
99.2 cm
Šířka
69.5 cm
Hloubka
59.1 cm
Hmotnost
169 kg
Maximální délka polen
33 cm
Materiál
ocelová
S ASDP regulací
ano
Kanadská
ne
S výměníkem
ano
Akumulační
ne
Rohová
ne
Barva
hnědá
Účinnost spalování
82 %

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce
  Druh vytápění
  tuhá paliva
  Vytápěcí schopnost
  220 m3
  Jmenovitý výkon
  12 kW
  Průměr kouřovodu
  150 mm
  Výška
  99.2 cm
  Šířka
  69.5 cm
  Hloubka
  59.1 cm
  Hmotnost
  169 kg
  Maximální délka polen
  33 cm
  Materiál
  ocelová
  S ASDP regulací
  ano
  Kanadská
  ne
  S výměníkem
  ano
  Akumulační
  ne
  Rohová
  ne
  Barva
  hnědá
  Účinnost spalování
  82 %

  Popis produktu

  Krbová kamna s výměníkem Haas+Sohn  EBOLI AL II  v černém provedení s kachlovým obkladem v tabákové barvě najdou své uplatnění v novostavbách i stávající zástavbě. Kamna spojují nadčasový design s tradičním kachlovým obložením bez dekoru, který zapadne do každého interiéru.

  • jednoduchý styl
  • nenáročná obsluha a údržba
  • vysoké výkony a nízké emise
  • dlouhodobě prověřená kvalita 

  Kamna EBOLI si můžete vybrat ve čtyřech barevných provedeních. V barvě kachlů zelené, hnědé, karamel a tabák. Všechny barevné varianty se dodávají se spodním soklem v bílé barvě, můžete si ho ale natřít libovolnou barvou podle svého vkusu. 

  Uchvátí vás svým luxusním provedením a většími skleněnými dvířky ze speciální sklo-keramické hmoty s vysokou tepelnou odolností, které zaručují nádherný zážitek z pohledu na plápolající oheň. Pod prosklenou částí kamen najdete prostor určený pro skladování dřeva, či dřevěných briket.

  Efektivní spalování

  Tato kamna jsou vysoce efektivní také díky možnosti terciárního spalování, kdy dochází k procesu zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by běžně odcházely se zplodinami komínem. Díky této funkci tak dochází ke zvýšení účinnosti spalování a tím i nižší spotřebě dřeva.

  Bezpečnost na prvním místě

  Jestliže dojde ve vašem domě k výpadku elektrického proudu, hrozí, že dojde k přetopení. Tato nepříjemnost se vám s těmito kamny nestane, neboť součástí balení je vychlazovací smyčka, která v případě takovéto nehody slouží jako pojistka, jenž zabrání přetopení výměníku. Vychlazovací smyčku ovšem nelze z kamen odejmout. Uvažujete-li tedy o jiném bezpečném připojení kamen do topné soustavy, podívejte se na variantu kamen bez vychlazovací smyčky zde.

  Stavíte nový nízkoenergetický dům? Rekonstruujete a zvyšujete podíl izolace pro váš byt?

  V tom případě jsou pro vás tato kamna s externím přívodem vzduchu ideální volbou! Díky možnosti přívodu vzduchu z venkovních prostor nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti a efektivita spalování opět roste. Zároveň vám kamna nebudou brát drahocenný vzduch v místnosti a vy tím pádem nebudete muset tak často větrat.

  Nedílnou součástí kamen je technická dokumentace k produktu, kterou naleznete v souvisejících souborech.  Jak na připojení krbových kamen ke komínu 

  Krbová kamna napojíte ke komínu s pomocí kouřovodů. Nejčastěji pro spojení použijete kouřové koleno či kouřovou rouru. Pokud se průměry vývodu z kamen a vstupu do komína liší, použijete rovněž kouřovou, případně komínovou redukci. Kouřové redukce využijete pro regulaci průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Průměr kouřovodu by se ve směru toku spalin neměl nikdy zužovat.

  Pro samotné napojení kouřovodu ke komínu použijete zděř, případně přechodku do komína. Místo vstupu pak můžete překrýt růžicí.

  Níže můžete vybírat z kouřovodů, které můžete použít k připojení tohoto modelu kamen:

  • Kouřové koleno (90 stupňů)
  • Kouřová roura 100 cm
  • Všechny dostupné rozměry a typy kouřových rour 150 mm
  • Redukce kouřovodu
  • Redukce a přechodky do komína
  • Komínová růžice
  • Zděř

  O tom, jak postupovat při připojování kamen ke kouřovodu, se můžete dočíst v našem návodu.  Další vhodné příslušenství 

  Kromě kouřovodů, bez kterých se žádné topení v krbových kamnech neobejde, můžete vybírat z řady dalšího příslušenství, které vám provoz kamen zpříjemní a zjednoduší. Krbové nářadí, krbové zásobníky či krbové koše jsou kromě svého praktického využití i pěkným dekorativním doplňkem.

  Pro rozdělání ohně v kamnech můžete využít nabídky zápalek či dalších přírodních podpalovačů. K následnému rozhánění teplého vzduchu po místnosti můžete použít krbové větráky a ventilátory. Nedílnou součástí topení v kamnech je i jejich pravidelné čistění pomocí krbových kartáčů či vysavače na popel.

  Chcete znát výhody při topení palivovým dřevem? Přečtěte si náš článek.  Jak vám kamna doručíme 

  Produkt vám doručíme paletovou přepravou (Geis, PPL, Toprans či Česká pošta) a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Zásilka vám bude doručena za první uzamykatelné dveře. I tak při převzetí věnujte zvýšenou pozornost kontrole možného vnějšího poškození obalu. Pokud se domníváte, že jsou kamna poškozena, zásilku nepřebírejte.

  Pokud spolu s krbovými kamny objednáváte i příslušenství (nejčastěji kouřovody) či kterékoliv další zboží z naší nabídky, doručíme vám jej vzhledem k možné neforemnosti celé zásilky dodatečnou balíkovou přepravou. Za tento případný balík není účtováno žádné další přepravné.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  0zákazníků doporučuje produkt
  1zákazník nedoporučuje produkt
  40 %
  průměr z 1 hodnocení
  5
  0 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  1 ×
  1
  0 ×
  • Nedoporučuje produkt

   40 %
   • Kamna vypadají krásně.
   • Nízká spotřeba dřeva.
   • Kvalitní zpracování.
   • Nutné instalace za kamny, které trochu připomínají jadernou elektrárnu, kazí celkový dojem.
   • Aby jste mohli vyčistit výměník, tak se musí sundat dvě kachle (levá/pravá horní kachle, která zakrývá polovinu kamen a levá/pravá kachle na straně, aby jste se dostali k otvoru pro táhlo výměníku), což je nepraktické, zvyšuje se možnost poškození kachlí (častou manipulací).
   • Když se výměník zanese sazemi/dehtem (a nenalhávejte si, že se to nikdy nestane) tak je pohyb táhlem pro čištění výměníku slušná posilovna i pro muže, natož ženu. Při čištění výměníku kachle na kamnech vibrují, tak snad nedojde k jejich poškození.

   U značkových kamen v této cenové relaci bych neočekával výše uvedené problémy. Při ČASTÉ údržbě se jedná o krásná a funkční kamna.

   Bohužel je nemohu doporučit.