Thermorossi CHIC IDRA 18 TV bílá od 121 560 Kč - Heureka.cz

Thermorossi CHIC IDRA 18 TV bílá

Popis produktu

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Hmotnost
179.9 kg
Materiál
litinová
S výměníkem
ano
Barva
bílá

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Hmotnost
179.9 kg
Materiál
litinová
S výměníkem
ano
Barva
bílá

Popis produktu

Společnost Thermorossi se sídlem v provincii známá svou kovodělnou tradicí a otevřenou moderním technologiím úspěšně pracuje v odvětví vytápění již více než 50 let a nyní je jedním z předních a vyspělých evropských výrobců dřeva, pelet a solárního vytápění. technologií.

Kamna na dřevo Thermorossi CHIC jsou vyrobena z oceli a litiny. 

Mají odnímatelnou kliku pro bezpečnost a dokonalý design. 

Kamna jsou vybavena pantentovanou technologií pro dokonale efektivní hoření PELLETPOWER®  - Zbytky spalování jsou odstraněny automatickým zařízením, přičemž otvory pro průchod vzduchu k hořáku zůstávají volné. Účinnost spalování vyšší než u tradičních zásobníkových hořáků, PELLETPOWER® zaručuje správný přívod kyslíku tím, že udržuje konstantní účinnost spalování po dlouhou dobu provozu.

LCD display řídící jednotky, týdenní program, až tři programy na  den. Litinová dvířka, vyjímatelný popelník, přetlakový ventil, bezpečnostní pojistka. Odnímatelná klika pro bezpečnost a dokonalý design. Efektivní trubicový výměník THERMOCORE.

Kamna Thermorossi Chic popis:  1 - Programovatelný display, dálkový ovladač 2 - Výsuvný přístup do zásobníku na pelety 3 - Keramický obklad ruční výroby 4 - Dvířka do hořeniště z keramického skla a litiny    

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.