Romotop Gerona zelená

Účinnost spalování
82.3 %
Vývod kouřovodu
horní i zadní

Jestliže milujete klasiku, budou pro vás kamna Gerona olivově zelená ta pravá. Už na první pohled vykouzlí dojem pohádkové chaloupky z dob našich prababiček. Navíc mají díky velkému podílu keramiky vysokou tepelnou účinnost a ekonomický provoz s nízkou spotřebou paliva. Lze je variabilně napojit na horní či zadní vývod kouřovodu. V případě zadního napojení kamen na komín využijete záslepku horního vývodu kouřovodu. Ve spodní části kamen se nachází prostor pro uskladnění palivového dřeva, takže máte okolo kamen vždy uklizeno. Keramický obklad v atraktivních barvách Kamna lze koupit ve trojím barevném provedení: sahara, srnčí nebo olivově zelená. Kachle se vyrábějí ručně a díky glazurám je každý z nich originál. Keramika navíc akumuluje teplo, které zvolna vypouští do místnosti ještě dlouho po vyhasnutí ohně, takže šetří topivo. Horní odkládací plocha Díky keramickému obkladu dlouho hřeje i horní odkládací plocha, takže udrží čaj nebo kávu příjemně teplé po celý den. Je také ideálním místem pro vonné oleje. Regulace vzduchu Kamna jsou do detailu přesně řemeslně zpracovaná, ať už jde o kachlové opláštění nebo plechové tělo. Snadná a jednoduše ovladatelná regulace vzduchu usnadňuje obsluhu kamen.

Výhodná cena

• krásný dizajn

Měli jsme starší krbovky,které už něco pamatovaly,chtěli jsme něco pěknějšího s kachlama.To péro,co přivírá dvířka jsem okamžitě vyhodil a udělal nový hřeben proti vypadávání polen.Navíc jsem chtěl kamna s dvojím vývodem,ten zadní využívám do komína,horní jsem napojil na průduch ve stropě,kterým odebírám horký vzduch z horní části kamen (pod kachlovým příklopem) do místnosti v podkroví.Kamna jsou krásná,každému se líbí,dobře fungují a na ty dvě roury si člověk časem zvykne.

• pěkný vzhled, kvalita spracování, výhřevnost, oplach skla, účinost

Nádhera

• , zakoupeno v Mountfield

• Krásná kamna, bezvadně vyadají s krásně hřejí.Co víc si přát.:-)A cena (po slevě)...no úžasná.
    • Kamna měly nastavený vrchní vývod.V návodu není popsáno, jak se změní vývod na zadní.Měli jsme trochu strach vypáčit ochrané kolečko na zadní desce.Kontaktovali jsme servis a oni nám ochotně poradili.

Krásná a kvalitní kamna za super cenu ( tedy po slevě:-)).Vyhřívají celý ( menší) domek a nádherně vypadají.

• , zakoupeno v Mountfield

kamna krásná,dlouho vydrží teplé kachle,jsme spokojeni

dle nasich predstav

• , zakoupeno v Mountfield

• Jsou to kachlová kamna :-)
    • Kromě užitných vlastností i dobře vypadají (i když kvůli vzhledu jsem je nevybírala)
    • Trochu mi vadí, že se dvířka sama zavírají, z mého pohledu je to dost nepraktické

Hezký vzhled, solidní výkon