Prity K22 černá

Výkon 10 kW Optimální vytápěcí schopnost 150 m3 Maximální vytápěcí schopnost až 200 m3 Průměr kouřovodu 130 mm Vývod kouřovodu horní Tah komína 12 Pa Palivo dřevo...
6 099 Kč

• , zakoupeno v Elektrochram

• Je to kvalitní krb

• Vzhledově pěkné
    • Dle mě horší šamotování

Vyložení topeniště šamotem mě moc nenadchlo, mezi jednotlivými deskami škvíry, asi to nevadí na funkci, ale mě ano. Dohodli jsme se na kontrole, jestli je to takto v pořádku.

• , zakoupeno v www.nejlevnejsi-kamna.cz

HLUBOKÉ TOPENIŠTĚ - NEMÁ CHYBU, NIC NEVYPADNE, NIC SE NEMUSÍ SLOŽITĚ ROVNAT. Cena víc než odpovídá kvalitě, měli jsme kamna nesrovnatelně dražší a denně jsem bojovala s vypadáváním popela a ohořelého dřeva při přikládání, u těchto kamen je to naprosto perfektně vyřešeno. Doporučila bych je jako vzor všem slavným a drahým výrobcům kamen, vysoké a prostorné topeniště je k nezaplacení.

Druh vytápění

Maximální vytápěcí schopnost až 200 m3

Průměr kouřovodu 130 mm

Vývod kouřovodu horní

Tah komína 12 Pa

Palivo dřevo a dřevěné brikety

Hmotnost 79 kg

Rozměry šířka-49 x hloubka-46 x výška-81 cm

Rozměry přikládacího otvoru šířka-30 x výška-19,5 cm

Rozměry topeniště šířka-41 x hloubka-36,5 x výška-40 cm

Maximální délka polen 36 cm

Typ topidla sálavé

Materiál ocel

Účinnost 75%

Vytápěcí schopnost je závislá na energetické náročnosti nemovitosti.

Praktická a výkonná krbová kamna. Dvojí dvířka do prostoru pro spalování. Spodní - menší, slouží k zapálení, vrchní - prosklené, slouží k přikládání. Vzniká tím hluboké topeniště, u kterého se snižuje riziko vypadení žhavého dřeva při přikládání. Jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva. Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou

Praktické a výkonné krbové kachle. Dvoje dvierka do priestoru pre spaľovanie. Spodné - menšie, slúžia k zapáleniu, vrchné - presklené, slúžia k prikladaniu. Vzniká tým hlboké ohnisko, u ktorého sa znižuje riziko vypadnutia žeravého dreva pri prikladaní. Sú vyložené šamotovými doskami, súčasťou je liatinový rošt. Prívod primárneho vzduchu je regulovateľný cez popolník, sekundárny vzduch oplachuje sklo. Materiál: 3 mm plech, samovypaľovacia čierna farba. Kachle sú vybavené dymovou klapkou

• , zakoupeno v Elektrochram

• Je to kvalitní krb

• Vzhledově pěkné
    • Dle mě horší šamotování

• , zakoupeno v www.nejlevnejsi-kamna.cz

Zatím používané krátce spokojenost.Jen při otevírání kamen je lepší mít rukavice,držáky/kličky/ jsou moc teplé.Celková spokojenost dle mích představ splněmo.

• , zakoupeno v www.nejlevnejsi-kamna.cz

• Je to dobrý topí to ale mám je pouze týden
  • , zakoupeno v Kupkamna

Kamna při zahřívání a dokonce při vychládání vydávají hrozné rány, pravděpodobně jak se vlní použitý plech na stěnách. Rovněž regulace přívodu vzduchu do kamen je velmi omezená.

• , automaticky přeloženo z Pazaruvaj.com
    • Je to mnohem lepší než ty s jedněmi dvířky /jednou komorou/ a zásuvkou - nekouří se v nich!
    • Mechanismy dvířek u všech krbových kamen nejsou vyleštěné a dvířka nejsou vůbec dostatečně utěsněná!

V obecném smyslu se chystám koupit jeden z nich znovu s jiným vodním tričkem, abych ho vyzkoušel. Ale tenhle stojí za ty peníze. Koupil jsem ho za 260lev.