MBS SD OLYMPIA PLUS krémová

Popis produktu

Parametry produktu

Jmenovitý výkon
12 kW
Průměr kouřovodu
120 mm
Výška
112 cm
Šířka
48 cm
Hloubka
59.5 cm
Vývod kouřovodu
zadní
Barva
krémová

Parametry produktu

Jmenovitý výkon
12 kW
Průměr kouřovodu
120 mm
Výška
112 cm
Šířka
48 cm
Hloubka
59.5 cm
Vývod kouřovodu
zadní
Barva
krémová

Popis produktu

rozměry topeniště v/š/h 330x250x340 mmrozměry trouby v/š/h 280x270x420 mm varná litinová plotna

Krbová kamna s troubou MBS Olympia Plus o výkonu 12 kW vytopí až 240 m3. V těchto kamnech lze spalovat nejen dřevo, ale i dřevěné brikety o maximální délce 30 cm. Na samostatných popelníkových dvířkách je umístěno ovládání vzduchu. Kamna MBS Olympia Plus lze ke komínu připojit pouze zadním napojením kouřovodu o průměru 120 mm. Díky své konstrukci a možnosti pečení jsou kamna vhodná do rekreačních prostor jako jsou chaty nebo chalupy. MBS Olympia Plus jsou bnabízena ve 4 provedeních - černém, červeném, krémovém a mastkovém povrchu.  

Kamna MBS na tuhá paliva jsou určeny k vytápění, ale také k vaření . Jsou konstruovány ke spalování palivového dřeva, hnědouhelných briket nebo dřevních pelet. Jednoduchý a vkusný design umožňuje snadnou údržbu, léty prověřená konstrukce pak zajišťuje dlouhou životnost těchto spotřebičů. Kamna  MBS jsou ideálním a cenově dostupným zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry i rekreační objekty, kde vytvoří tu správnou tepelnou pohodu.

Rošt do trouby není součástí kamen

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.