Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Haas+Sohn NIVALA TV

TOP 9 v kategorii Krbová kamna

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Haas+Sohn NIVALA TV

83 %
Krbová kamna HAAS+SOHN NIVALA TV Krbová kamna HAAS+SOHN NIVALA TV jsou vhodná pro vytápění celého domu. Kamna NIVALA TV předávají přibližně 73% tepelného výkonu prostřednictvím...
47 990 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka GIVE.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (10)

Skladem  Více variantZdarmaDárek74 % • 1 116 recenzíDalší informace
Do měsíce  Více variantZdarma97 % • 1 105 recenzíDalší informace
Více než měsíc  Více variant100 % • 214 recenzíDalší informace
Více než měsíc  Více variantZdarmaDárek88 % • 1 652 recenzíDalší informace
Do měsíce  Více variantZdarmaDárek84 % • 700 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů  Více variantZdarmaNízký počet hodnoceníDalší informace
Do měsíce  Více variantZdarmaNízký počet hodnoceníDalší informace
Info v obchodu  Více variantZdarmaDárek94 % • 3 820 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů  Více variantZdarma97 % • 11 094 recenzíDalší informace
Info v obchodu  1 varianta100 % • 95 recenzíDalší informace

Popis produktu

Krbová kamna HAAS+SOHN NIVALA TV Krbová kamna HAAS+SOHN NIVALA TV jsou vhodná pro vytápění celého domu. Kamna NIVALA TV předávají přibližně 73% tepelného výkonu prostřednictvím...

Parametry produktu

Výrobce
Druh vytápění
tuhá paliva
Průměr kouřovodu
150 mm
Vytápěcí schopnost
275 m3
Jmenovitý výkon
15.1 kW
Výška
123.1 cm
Šířka
62.1 cm
Materiál
ocelová
Hloubka
62.9 cm
Maximální délka polen
33 cm
Výměník
ano
Hmotnost
221 kg

Recenze

 • zakoupeno v Krbova-kamna.com

  100 %

  Doporučuje produkt

  Prozatím nelze hodnotit,kamna nejsou nainstalována.

 • zakoupeno v Krbova-kamna.com

  100 %

  Doporučuje produkt

  • Zpracování a použitý materíál se jeví jako nadprůměrně kvalitní vzhledem k ceně těchto kamen. Vše lícuje tak jak má a i po částečné demontáži, opětovná montáž nezpůsobila žádné problémy. Uvidím čase v provozu jestli je to jen zdání nebo opravdu velmi kvalitní produkt.
  • Jediná nevýhoda, nebo spíše nepříjemnost, je, že v jinak velmi podrobném návodu chybí popis prvků které lze jednoduše demontovat a popis demontáže výměníku. Při váze přes 220 kg by mohl výrobce předpokládat, že demontáž bude první věc která zákazníka bude zajímat.
 • zakoupeno v GIVE.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  • perfektní zpracování + výkon

  ověřená značka kamen

Parametry produktu

Výrobce
Druh vytápění
tuhá paliva
Průměr kouřovodu
150 mm
Vytápěcí schopnost
275 m3
Jmenovitý výkon
15.1 kW
Výška
123.1 cm
Šířka
62.1 cm
Materiál
ocelová
Hloubka
62.9 cm
Maximální délka polen
33 cm
Výměník
ano
Hmotnost
221 kg

Popis produktu

Krbová kamna HAAS+SOHN NIVALA TV

Krbová kamna HAAS+SOHN NIVALA TV jsou vhodná pro vytápění celého domu. Kamna NIVALA TV předávají přibližně 73% tepelného výkonu prostřednictvím teplovodního výměníku do okruhu ústředního nebo etážového topení. Zbytkovým využitelným teplem je realizován ohřev vzduchu v prostoru, kde se kamna nacházejí. Kamna jsou svařena z ocelových plechů o tloušťce 2-5 mm. Vnitřní prostor spalovací komory je vyložen šamotovými tvarovkami. Dvířka kamen NIVALA TV jsou osazena speciálním velkoplošným sklem, které je schopno odolávat teplotám až 800 C. Tato špičková kamna vás zaujmou nejen svým atraktivním designem, ale také perfektním výkonem 15,3 kW a účinností až 87 %. V těchto krbových kamnech můžete jako palivo použít uhelné brikety, ekobrikety nebo kusové dřevo s délkou polen až 33 cm. K těmto krbovým kamnům lze dokoupit vychlazovací smyčku, která není součástí dodávky.Terciální spalování - Je přívod vysoce předehřátého vzduchu do spalovací komory, který velmi napomáhá kvalitnějšímu spalování zplodin, snižuje obsah škodlivin ve spalinách a zvyšuje účinnost kamen.Teplovodní výměník - Teplovodní výměník slouží k odčerpání zbytkového tepla spalin do vody a jeho dalšímu využití.Vyměnitelný výměník – Výměník se dá do kamen kdykoliv doplnit, popř. jej vyjmout a nahradit záslepkou. Tato vlastnost je výhodná v případě zapojení nebo odpojení otopného systému. Zjednodušuje se tím celkový servis kamen.Externí přívod vzduchu (CPV) - Jedná se o přívod vzduchu z venkovních prostor. Nedochází tedy ke spalování kyslíku z obytné místnosti. Vhodný pro dobře izolované prostory.Automatický regulátor primárního spalovacího vzduchu - Předchází potížím při výpadku el. proudu. Při výpadku elektrického proudu, v momentě, kdy voda ve výměníku dosáhne 95 °C, uzavře pomocí speciální termostatické kapilární klapky přívod primárního přísunu vzduchu do spalovací komory, čímž znemožní hoření.Vychlazovací smyčka – ochrana proti přetopení výměníku - Slouží jako ochrana před přetopením v případě výpadku elektrického proudu. Není součástí dodávky krbových kamen.

Čištění výměníku – snadné a čisté – Patentovaná technologie čištění výměníku. Unikátní systém komfortního čištění výměníku, který je chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví České republiky jako Užitný vzor.

Splnění podmínek provozu od 2018 – Označení pro ekologicky šetrné teplovodní výrobky splňující nejpřísnější podmínky provozu dle zákona č.201/2012 Sb. od 1.1.2018.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

5zákazníků doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
83 %průměr z 8 hodnocení
5