Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Haas+Sohn Eboli

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Vytápěcí schopnost
150 m3
Jmenovitý výkon
8 kW
Průměr kouřovodu
150 mm
Výška
99.8 cm
Šířka
69.5 cm
Hloubka
50.4 cm
Hmotnost
154 kg
Maximální délka polen
33 cm
Materiál
kachlová
S ASDP regulací
ne
Kanadská
ne
S výměníkem
ne
Akumulační
ne
Rohová
ne
Venkovní
ne
Účinnost spalování
77 %
S troubou
ne

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Vytápěcí schopnost
150 m3
Jmenovitý výkon
8 kW
Průměr kouřovodu
150 mm
Výška
99.8 cm
Šířka
69.5 cm
Hloubka
50.4 cm
Hmotnost
154 kg
Maximální délka polen
33 cm
Materiál
kachlová
S ASDP regulací
ne
Kanadská
ne
S výměníkem
ne
Akumulační
ne
Rohová
ne
Venkovní
ne
Účinnost spalování
77 %
S troubou
ne

Popis produktu

Krbová kachlová kamna HAAS+SOHN EBOLI

Detailní popis produktu

Krbová kamna Haas+Sohn EBOLI  v černém provedení s kachlovým obkladem v zelené barvě najdou své uplatnění v novostavbách i stávající zástavbě. Kamna spojují nadčasový design s tradičním kachlovým obložením bez dekoru, který zapadne do každého interiéru. jednoduchý styl nenáročná obsluha a údržba vysoké výkony a nízké emise dlouhodobě prověřená kvalita 

Kamna EBOLI si můžete vybrat ve čtyřech barvách. V barvě kachlů zelené, hnědé, karamel a tabák. Díky kachlovému obkladu bude teplo z kamen sálat ještě dlouho po vyhasnutí ohně.  Všechny barevné varianty se dodávají se spodním soklem v bílé barvě, můžete si ho ale natřít libovolnou barvou podle svého vkusu. 

Uchvátí vás svým luxusním provedením a většími skleněnými dvířky ze speciální sklo-keramické hmoty s vysokou tepelnou odolností, které zaručují nádherný zážitek z pohledu na plápolající oheň. Pod prosklenou částí kamen najdete prostor určený pro skladování dřeva, či dřevěných briket.

Kachlová kamna Haas+Sohn Eboli jsou tradiční navenek a moderní uvnitř. Díky svému skvělému designu se tyto kamna hodí i do světnice po babičce, kde Vám zajistí bezpečné a efektivní topení.

Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 40–150 m3 při spotřebě 0.7–2.4 kg/hod. Jejich účinnost je 76%. Při využití zadního vývodu je nutné přiobjednat krycí víčko (naleznete jej v sekci příslušenství).

Efektivní spalování

Tato kamna jsou vysoce efektivní také díky možnosti terciárního spalování, kdy dochází k procesu zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by běžně odcházely se zplodinami komínem. Díky této funkci tak dochází ke zvýšení účinnosti spalování a tím i nižší spotřebě dřeva.

Nedílnou součástí kamen je technická dokumentace k produktu, kterou naleznete v souvisejících souborech.

PŘIPOJENÍ KRBOVÝCH KAMEN KE KOMÍNU

Kamna se ke komínu připojují pomocí kouřovodů.  Pro výběr vhodných dílů je třeba znát umístění hrdla kouřovodu na kamnech a umístění vstupu do komínu v místnosti. Od těchto údajů se odvíjí, jaké díly a v jakých délkách použijete. Nejčastěji používanými díly jsou kouřové roury a kolena. V případě, že průměr hrdla na kamnech neodpovídá průměru vstupu do komína, můžete použít redukce. Kouřové redukce využijete pro regulací průměru na kamnech, komínovou redukci pak pro regulaci v místě připojení na komín. Dbejte na to, aby se průměr kouřovodu ve směru toku spalin nezužoval.

Vhodnými díly pro zakončení kouřovodu a jejich připojení na komín jsou zděř nebo přechodku do komína. Místo připojení kouřovodu do komína pak z estetických důvodů můžete zakrýt růžicí. Pro správnou funkci kouřovodu je nutné spalinový tok průběžně čistit, a to pomocí rourových kartáčů.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.