Eva Calòr Michelangelo černobílá/černá od 109 571 Kč - Heureka.cz

Eva Calòr Michelangelo černobílá/černá

Popis produktu

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Hmotnost
310 kg
Materiál
ocelová
Barva
bílá

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Hmotnost
310 kg
Materiál
ocelová
Barva
bílá

Popis produktu

V ČEM SPOČÍVAJÍ VÝHODY PELETOVÝCH TOPNÝCH SYSTÉMŮ?

  • Moderní a nenáročný způsob vytápění
  • Pelety jsou levné, hoří pomalu a mají vysokou výkonnost
  • Při spalování pelet nevzniká žádný zbytečný odpad ani prach
  • Peletové topné systémy pracují s maximální účinností
  • Pelety jsou vyrobené z obnovitelných zdrojů, neobsahují chemikálie
  • Používání peletových topných systémů šetří lesy a životní prostředí
  • Pelety jsou palivo z biomasy, s velmi nízkými emisemi CO2 a NOx

Eva Calòr Kamna na pelety

V kolekci peletových kamen Eva Calòr najdete kamna s výkonem od 6 kW do 15 kW. Kamna jsou vyrobená z kotlové oceli a kvalitního kamene, ale také je zde zastoupen originální design MAIOLICA nebo velmi moderní skleněné provedení. Peletová kamna Eva Calòr jsou vybavena zásuvkou na popel a různými systémy odvodu spalin. Díky nízké spotřebě a snadnému programování jsou peletová kamna Eva Calòr ideálním řešením pro efektivní vytápění vašeho domu.

Eva Calòr Kamna na pelety MAIOLICA

Kamna na pelety Eva Calòr MAIOLICA představují precizní italské řemeslné zpracování. Tato kamna zaujmou na první pohled uměleckou řezbou, tečkováním a stínováním. Exkluzivní styl každého modelu kamen Eva Calòr MAIOLICA oživuje myšlenku inovativního vytápění vašeho domova.

Eva Calòr Kamna na pelety SLIM

Kamna na pelety Eva Calòr SLIM jsou ideálním řešením do menších bytů, chodeb nebo pokojů. S těmito kamny ušetříte spoustu místa. Možnost volby směru odvodu spalin umožňuje různé způsoby instalace. Některé modely peletových kamen Eva Calòr SLIM umožňují také zavěšení na zeď.

Eva Calòr Sporáky na pelety

Sporáky na pelety od značky Eva Calòr pracují s důmyslnou technologií, díky které efektivně kombinují možnost ekonomického vaření se současným vytápěním místnosti. Sporáky na pelety mají snadné ovládání a umožňují snadnou a přesnou kontrolu množství a teploty pelet.

Eva Calòr Krby na pelety

Krbové vložky na pelety Eva Calòr představují dokonalou kombinaci výkonu, estetiky a funkčnosti. Kolekce obsahuje několik technologicky inovativních modelů, které lze instalovat téměř na jakoukoliv zeď, ale i do otvoru, který zůstal ve zdi například po bývalém klasickém krbu.

Eva Calòr Generátory horkého vzduchu

Generátory horkého vzduchu Eva Calòr jsou ideálním řešením do velkých prostor, které je nutné vytopit rychle a pohodlně na optimální teplotu. Tento typ peletového topného systému lze vyžít jak v pracovním, tak v domácím prostředí. Generátory horkého vzduchu Eva Calòr představují řešení pro každou potřebu, ať už jde o vytápění jedné haly, nebo efektivní vytápění jednotlivých pokojů v domě.

Eva Calòr Teplovodní kotle a kamna – ušetřete až 65 % nákladů na energii

Teplovodní kamna Eva Calòr představují špičkové řešení vytápění domova s vynikajícím výkonem a výrazně nižšími náklady. Teplovodní kotle a kamna jsou vybavena výměníkem cívky z  kortenové oceli, který zabraňuje úniku tepla a nepotřebuje náročnou údržbu. K dispozici je několik verzí – izolované, prostorově úsporné, nebo s doplňkovým zásobníkem na pelety. Na jedno zatopení dokáží kamna vytopit potřebný prostor během několika minut. Pro kompletní pokrytí potřeb vytápění v domácnosti lze některé modely připojit k systému ohřevu teplé vody.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.