Bella Thalia Okta červená

Kamna na tuhá paliva Thalia Okta M jsou vyrobena z kvalitních, odolných materiálů – z litiny a šamotu. Tyto kamna jsou určeny k topení dřevem a hnědouhelnými briketami. Kamna...
6 890 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka SIGMAshop.cz

Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 3 305 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta160 Kč96 % • 1 259 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta1 500 Kč98 % • 10 558 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Druh vytápění
S plotnou
Na dřevo
Teplovzdušná

• , zakoupeno v elektro-unima.cz

1.u různých prodejců uváděných na internetu, je uváděn odlišný výkon ,dle návodu lze topit hnědým uhlím, dle dodavatele, telefonicky sděleno že nikoliv,přitom i na štítku nalepeným na kamnech je uvedeno, že uhlím lze topit.
    2.při prvním zatopení, dle návodu, mírné topení/ není definováno, co je mírné topení/ vrchní litinova plotna-deska praskla.Reklamace uznána, ale dle sdělení dodavatele by oprava jejich technikem na místě trvala delší dobu tak jsem souhlasil ,ze zasláním plotny a výměnu provedl sám.Po demontáži plotny zjištěno více nedostatků a tak jak dříve- dodělej si sám.Zatím topeno 2x po 5hod tak, že dřevo sotva hořelo aby si litinové části kamen a plotna přizpůsobila vysokým teplotám/tak definováno v dodaném návodu/ při dalším topení kdy již budu moci více zozehřát kamna a dát více polen,budu s obavami, strachem čekat zda plotna nepraskne.Závěrem, absolutně jsem ztratil důvěru k těmto kamnům obzvlášt po to co jsem 30let bez problémů topil v 100let starych kamnech a vidím to tak,že pokud najdu kamnáře-opraváře nezbude mně něž jej znovu začít používat.

• , zakoupeno v Mamzahrada

ještě jsem nevyzkoušela

• , zakoupeno v mamtechnika

Rozdilne udaje výkonnosti v návodu kamen a inzerci.

Druh vytápění
Na uhlí
S plotnou
Na dřevo
Teplovzdušná

Kamna se vyznačují vysokou účinností až 83,7% a poskytují výkon 3,9 kW. Disponují zajímavým designem a kompaktními rozměry. Kamna jsou vybavena horním kouřovodem o průměru 120 mm.

Při používání je třeba kamna umístit do bezpečné vzdálenosti od hořlavých materiálů!

Teplota spalin při topení dosahuje až 213 °C.

SPECIFIKACE

• , zakoupeno v elektro-unima.cz

• , zakoupeno v Mamzahrada

ještě jsem nevyzkoušela

• , zakoupeno v mamtechnika

Rozdilne udaje výkonnosti v návodu kamen a inzerci.

• Nízká cena
    • Hezký vzhled
    • Snadná obsluha
    • Horší možnost regulace - i při zavřeném přívodu vzduchu hoří dřevo rychle
    • Původně chybějící těsnění ve dvířkách kamen

Hodnoceno po první zimě. Hledal jsem levná kamna na občasné přitopení a s těmito jsem spokojený. Ve dveřích kamen je drážka pro těsnění, které ale chybí. Musím ale velmi pochválit přístup prodejce – když jsem je na to upozornil, kontaktovali dodavatele, který sice potvrdil, že těsnění se tam nedodává, ale zdarma mi poslali těsnící šňůru a lepidlo. Kamna sice mají některé menší nedostatky, ale za takto nízkou cenu se jedná o velmi pěknou a dobře fungující volbu.

• , zakoupeno v Nářadí na zahradu

• Musím vyzkoušet.
  • , zakoupeno v Nářadí na zahradu

vzhledem k poškození zboží nevyzkoušeno, ale kamna vypadají nadějně

• , zakoupeno v Zahradní palác

tyto kamna se mi líbili a také jsem se díval na rozměry četl jsem recenze na tyto kamna a opakuji se že chybí těsnění u dvířek a měly pravdu mě také došli bez těsnění je mi divné že výrobce s tím nic nedělá když si žádá recenze na výrobek

• , zakoupeno v mamtechnika

• velice krátká doba používání, ale zatím veliká spokojenost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Lehka manipulace,velka vyhrevnost,skvely dizain
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Litinové části, velký otvor pro přikládání, možnost topení dřevem a uh. briketami.