ABX Kaledonie K I TV hnědá od 92 550 Kč - Heureka.cz

ABX Kaledonie K I TV hnědá

Popis produktu

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Vytápěcí schopnost
250 m3
Jmenovitý výkon
10 kW
Průměr kouřovodu
150 mm
Šířka
74.2 cm
Hloubka
52.1 cm
Hmotnost
230 kg
Maximální délka polen
34 cm
Materiál
kachlová
S výměníkem
ano
Barva
hnědá

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Vytápěcí schopnost
250 m3
Jmenovitý výkon
10 kW
Průměr kouřovodu
150 mm
Šířka
74.2 cm
Hloubka
52.1 cm
Hmotnost
230 kg
Maximální délka polen
34 cm
Materiál
kachlová
S výměníkem
ano
Barva
hnědá

Popis produktu

  • Kaledonie K I s výměníkem 6,9kW, ABX - Kachlová dvouplášťová teplovzdušná ( konvekční ) kamna s teplovodním výměníkem. Parametry: výkon 10,5kW - z toho do vzduchu 3,5kW - z toho do vody 6,9kW vytápěcí schopnost 250m3 průměr kouřovodu 150 mm váha 230kg palivo: dřevo, dřevěné brikety spotřeba dřeva 1,9 kg/hod min. tah komína 12Pa vývod kouřovodu horní a zadní rozměry topeniště (šířka x hloubka): 380 x 265 mm maximální délka polen 34 cm sokl je součástí dodávky externí přívod vzduchu o průměru 100 mm (příruba je součástí kamen) max. stat. přetlak ve výměníku 250kPa Instalace: Zapojení teplovodního výměníku do topné soustavy musí provádět odborná firma. Přitom je důležité, aby byla vyřešena ochrana výměníku proti přetopení (vaření vody). Vedle samozřejmého zapojení bezpečnostního tlakového ventilu je dobré ochránit topnou soustavu i proti výpadku elektřiny, při kterém by došlo k zastavení oběhového čerpadla a tím by se výměník přestal chladit, začal by vařit a mohl by se poškodit. To lze řešit mnoha způsoby. Například zapojením elektrického oběhového čerpadla přes náhradní zdroj elektřiny (tzv. UPS). Nebo ještě lépe použitím bezpečnostního ventilu, který samočinně a bez potřeby elektřiny zamezí přetopení výměníku. Informace zde: Bezpečnostní ventil proti přetopení výměníku…. info zde Nepřehlédněte:
  • Rozměry v cm: v: 162,7 š: 74,2 h: 52,1 Údaje o spotřebě energie a dokumenty ke stažení: Energetická třída: A+ Energetický štítek zde Informační list výrobku zde Návod k obsluze výrobku zde

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.