ABX Helvetia KP I TV hnědá od 55 267 Kč - Heureka.cz

ABX Helvetia KP I TV hnědá

Popis produktu

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Vytápěcí schopnost
250 m3
Jmenovitý výkon
10.4 kW
Průměr kouřovodu
150 mm
Výška
90.3 cm
Šířka
74 cm
Hloubka
53.3 cm
Hmotnost
164 kg
Materiál
kachlová
S výměníkem
ano
Barva
hnědá

Parametry produktu

Druh vytápění
tuhá paliva
Vytápěcí schopnost
250 m3
Jmenovitý výkon
10.4 kW
Průměr kouřovodu
150 mm
Výška
90.3 cm
Šířka
74 cm
Hloubka
53.3 cm
Hmotnost
164 kg
Materiál
kachlová
S výměníkem
ano
Barva
hnědá

Popis produktu

  • Helvetia KP I TV 6,9kW kachlový sokl, ABX - Kachlová teplovodní konvekční krbová kamna se šamotovou vyzdívkou topeniště. Parametry: výkon 10,5kW (3,5kW do vzduchu + 6,9kW do vody) vytápěcí schopnost 250m3 průměr kouřovodu 150 mm váha 164kg palivo: dřevo, dřevěné brikety spotřeba dřeva 2,8 kg/hod min. tah komína 12Pa vývod kouřovodu horní nebo zadní - přestavitelný Max. stat. přetlak ve výměníku 250kPa. sokl je součástí dodávky design: kachové obložení v barvě hnědé a zelené, horní deska je celokachlová bez ocelové mřížky, sokl je kachlový externí přívod vzduchu o průměru 100 mm (nutno dokoupit přírubu, která se montuje na záda kamen) Instalace: Zapojení teplovodního výměníku do topné soustavy musí provádět odborná firma. Přitom je důležité, aby byla vyřešena ochrana výměníku proti přetopení (vaření vody). Vedle samozřejmého zapojení bezpečnostního tlakového ventilu je dobré ochránit topnou soustavu i proti výpadku elektřiny, při kterém by došlo k zastavení oběhového čerpadla a tím by se výměník přestal chladit, začal by vařit a mohl by se poškodit. To lze řešit mnoha způsoby. Například zapojením elektrického oběhového čerpadla přes náhradní zdroj elektřiny (tzv. UPS). Nebo ještě lépe použitím bezpečnostního ventilu, který samočinně a bez potřeby elektřiny zamezí přetopení výměníku. Informace zde: Bezpečnostní ventil proti přetopení výměníku…. info zde Nepřehlédněte:
  • Rozměry v cm: v: 90,3 š: 74, h: 53,3 Údaje o spotřebě energie a dokumenty ke stažení: Energetická třída: A Energetický štítek zde Informační list výrobku zde Technický list výrobku zde Návod k obsluze výrobku zde

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.