Jotul F 100 CB krátké černá

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v GIVE.cz

• Potřebovali jsme litinová kamna s malým výkonem a chtěli jsme, aby měli popelník - to splňují
    • popelník hůř dostupný, ale je!
  • , zakoupeno v GAS.cz

Na tyhle kamna jsme meli zalusk už hodně dlouho, a ted když jsme viděli tu cenu, nejšlo odolat. Zatim vyzkoušene nemame, ale jsou na pohled krasně, přimo umělecke dilo :-)
    Už se těšime až zatopime :-)

• moc moc spokojení

Hoří opravdu dlouho a jsou moc pěkná super

Produkt nemá žádné parametry.

Jotul F 100 CB krbová kamna modročerný smalt s možností spalování hnědého uhlí 350711

Malá litinová kamna v klasickém designu s možností spalování hnědého uhlí.
Jotul F 100 CB v provedení modročerný smalt.

Tato litinová kamna mají dvoustupňové spalování a oplach skla horkým vzduchem, který zabraňuje špinění skla
Povrchová úprava: černý lak nebo lehce udržovatelný modročerný smalt
Smaltovaný povrch usnadňuje údržbu, zabraňuje reznutí a zaručuje barevnou stálost
Snadná instalace s horním nebo zadním vývodem kouřovodu
Integrovaný rošt s popelníkem v základním provedení
Možnost spalování hnědého uhlí

Technické údaje pro Jotul F 100

Povrchová úprava: černý lak nebo modročerný smalt
Tepelný výkon: minimální 2,7 kW – nominální 5 kW – maximální 7,5 kW
Maximální délka polen: 40 cm
Systém spalování: dvoustupňový
Palivo: dřevo, hnědé uhlí
Vývod kouřovodu: horní, zadní
Průměr kouřovodu: 150 mm
Váha: 97 kg
Příslušenství na objednávku: dlouhé nohy
Vytápěná plocha: 80 m2
Vytápěný prostor: 192 m2
Výška: 570 mm
Výška stř. kouř.: 466 mm3
Šířka: 528 mm
Hloubka: 445 mm
Přímé přip. extern. vzduchu: NE

• , zakoupeno v GIVE.cz

• popelník hůř dostupný, ale je!
  • , zakoupeno v GAS.cz

Už se těšime až zatopime :-)

• moc moc spokojení

Hoří opravdu dlouho a jsou moc pěkná super

• mam tyto kamna 2roky sem snimi spokojeny jotul co se tyce je spicka mezi krbovymi kamny a nahradni dily se daji koupit na internetu
    • nic jen na to ze při vybirani popela se musí odklopit rost protože je popelnik zabudovany v kamnech ale to mi nevadi mam nato vysavac popela

velice ucine spalovani velke teplo a dobře se snimi naucit topit

• , zakoupeno v KamnaKrby.cz

• Výborná kamna

• - vzhled
    • - dostatečný výkon
    • - špatný provoz
    • - mělké a křivé ohniště
    • - zadní otvor kvůli tahu nepoužitelný (je zmenšen o třetinu)
    • - velmi citlivá na tah komínu (mám cca 6 metrů)

Kamna jsem si vybral pro jejich vzhled a výkon, který je pro mne dostačující. Tím všechny výhody končí. Kamna mají jinak velmi špatné provozní vlastnosti. Dvířka jsou velká, což se zdá být výhodou při přikládání. Ale opak je pravdou. Po každém přiložení je nutné vyvětrat místnost, poněvadž kamna zakouří dovnitř, a to i při pootevřeném oknu kvůli tahu. Rošt ohniště je od výroby křivý a hloubka tak malá, že po druhém přiložení všechno padá do místnosti (velmi nízká zábrana roštu). Po 3 letech provozu bych si tyto kamna již nekoupil, poněvadž poměr cena/provozní vlastnosti je velmi špatný.

• , zakoupeno v BESKYDKRBY

kamna skvělá, ale obchod ne

• kvalitní provedení a dlouhá výdrž topení

Výborná kamna vytápím s nimi celý byt cca 230 m3
    ( na přízemí, strop 3m, stará okna a nezatepleno) po celou zimu. Plyn má oddech ( letos jen 2m3). Jedou nonstop, i když při vybírání popela se musí nadzvednout topeniště, ale dá se to zvládnout za provozu. Nechám tam žhavé uhlíky, na které přihodím nové dřevo. Večer přiložím a ráno prohrábnu žhavé uhlíky a jede se dál. Lze v nich také topit hnědouhelnými briketami. Při kvalitním naložení bukovým dřevem se dá topit bez přiložení cca 12 hod. Je lepší si udělat horní vývod. Já jsem dal 1m rouru, která taky vydá teplo. Na rouře mám teploměr, podle kterého kontroluji teplotu spalin. Takže výborná věc, aby se komín tolik nezanášel. Tyto kamna jsou super!!!!!

• , zakoupeno v Centrum Vytápění.cz

• -kvalita,
    • -vysoká účinnost
    • -spolehlivost

Produkt má vysokou tepelnou účinnost k poměru spotřebovaného paliva.
    Jednoduchá obsluha a dobrá tepelná akumulace po dohoření.
    S používání produktu je maximální spokojenost.
    Produkt rád doporučím jako velmi kvalitní pro nové zájemce.
    Kompletnosti písemností-dokumentace k produktu.

• , zakoupeno v GAS.cz

• Mercedes mezi malými kamny.
    • Velké okno pro pozorování ohně.
    • Nic.

Ideální pro malé místnosti.